Прокат велосипеда Leon HT Lady 2019


ВЕЛОКРАТІЯ періодично проводить розпродаж велосипедів з прокатного парку. Актуальні пропозиції велосипедів з пробігом, а також каталог нових велосипедів ви зможете переглянути в нашому інтернет-магазині velokratia.in.ua. Проте, якщо вас цікавить саме ця модель, запитайте поточну ціну, натиснувши кнопку вище.


Велосипед може бути у наявності в наступних пунктах прокату:

Спортивна алюмінієва рама зі зручною посадкою та спеціальною жіночою геометрією. Брендова обвіска забезпечує хороші ходові якості. Додайте до цього яскраві кольори та модний дизайн. Це надійна модель для поїздок будь-якої складності.

Це гірський тип велосипеду. Що це значить?

Цей тип велосипедів призначений для позашляхової їзди, що обумовлює його неперевершену міцність. Шини таких велосипедів значно ширші від звичайних і мають глибокий протекторний малюнок, хоча і не йдуть у порівняння з такими підкорювачами бездоріжжя, як фетбайки. Гірські велосипеди переважно мають амортизацію – вилку та/або підвіску заднього колеса. Міцність та надійність компонентів роблять ці велосипеди найбільш універсальними – їх використовують як для прогулянок по парку, так і для перегонів у складних умовах та на спеціально підготовлених трасах з кореневими та кам’яними секціями.