Броварський ліс – прекрасне місце для велосипедних прогулянок як поодинці, так і всією сім’єю. Для початку пропонуємо познайомитися з лісом, не заїжджаючи вглиб, щоб не заблукати і не сильно вимотатися.

Старт

В’їжджаємо в ліс на перетині вулиць Київської та Лісової.

Пункт 1

Обіймаються зелень – це непередавана радість, якою можна вдосталь насолодитися, потрапивши в змішаний Броварський ліс, в якому є як велетенські дуби і клени, так і величезні сосни.

Пункт 2

У цьому місці є невелика лісова галявина, яка виходить на поле, призначене для забудови елітних котеджів. Приємний сосновий молоднячок є хорошою ознакою грибів-маслюків, які дуже люблять сонце і піщаний грунт.

Крім природних грибів, зустрічаються і рукотворні «електро» гриби, а в небі над цією ділянкою можна побачити рукотворних «птахів»:

Якщо придивитися до лісовим мешканцям, то можна зрозуміти, що позитивний вплив, що чинить ліс на людей, пов’язаний з тим, що ліс – це суцільне вируюче життя, і всі його мешканці знаходяться в постійному русі та настільки сильно переплетені один з одним, що разом вони виробляють ефект невичерпного виру енергії.

Мурахи повзуть по своїх справах, стоноги когось наздоганяють або від кого-то тікають, перегукуються птахи, шумить листя дерев, поскрипують стовбури – все живе і взаємодіє!

Пропонуємо вам спробувати практику «розмови» з деревом. Виберіть будь-яке і обійміть його. Вражаюче, але вже в перші миті, ви відчуєте освіжаюче запаморочення і якусь приємну легкість. Це дерево початок «спілкуватися» з вами, або обмінюватися енергією. Велетенська жива істота, яке вбирає соки землі, стоїть під відкритим небом взимку і влітку, в дощ, спеку, холод, дає притулок комахам і птахам, служить будівельним матеріалом, володіє, безумовно, колосальною енергією. І воно готове ділитися нею з вами, якщо тільки ви захочете і будете готові до цього. Подібно до того, як дельфіни з відвертою радістю грають з людьми, так само і дерева, відкрито і довірливо готові «спілкуватися». Однак потрібно мати на увазі, що у рзних дерев енергія відрізняється, так наприклад у сосен і кленів вона легша, а у дубів важча.

Пункт 3

Недоліком соснового лісу є те, що в ньому дуже багато піску, і для велосипедних покришок це зовсім не радісна новина :( Намагайтеся об’їжджати пісок по узбіччю або по центру дороги.

Однак на краю поля є справжня брущата дорога, можливо досить давня, так як зроблена на совість і існує ще на трехверстових картах Російської Імперії. Їхати по ній не дуже комфортно, але зате колеса не грузнуть, як в піску. Тут вам надається можливість насолодитися сучасної заміської архітектурою.

У власників цих будинків як правило є чотириногі друзі. Усього лише за одну годинну поїздку можна побачити до 6-7 різних порід собак, часом рідкісних! Так що там побачити, можна придивитись і навіть придбати:

Пункт 4

Закінчуємо знайомство з Броварським лісом на перетині вулиць Київської та Стефаника.