Ремонт сноубордів

Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Є.Сверстюка, 25

Після катання в горах чи навіть на локальних спотах, зазвичай потрібне сервісне обслуговування та догляд за вашим сноубордом. В нашій майстерні ми виконуємо всі види ремонту сноубордів. Від простої заточки кантів до ремонту ламінованих поверхонь.

Якщо вам знадобиться заточка кантів сноуборду, всі роботи виконуються тільки в ручну і лише на професійному обладнанні SWIX і TOKO.

Не забувайте, що після катання час від часу потрібне нанесення парафіну для підтримання гарного ковзання. Також при зміні погодних умов необхідно прибрати старий парафін та нанести новий. Використання професійного обладнання допоможне рівномірно нанести парафін на ковзаючу поверхню сноуборду та при цьому не пошкодити скользяк від перегріванння.

Також для забезпечення збереження вашого обладнання, рекомендуємо скористатися послугою консервації сноуборду на міжсезоння.

ПослугаЦіна
Заточка кантів150 грн
Нанесення парафіну150 грн
Відновлення скользякавід 150 грн
Процедура комплексного обслуговування400 грн
Залиште свої контактні дані і менеджер зв'яжеться з вами

Якщо ви хочете придбати цей велосипед з пробігом, наші працівники перевірять наявність та технічний стан цієї моделі в прокатному парку і зможуть запропонувати вам привабливу ціну.

X