fbpx

Ремонт сноубордів

Ремонт та сервісне обслуговування сноубордів у Києві

Велократія пропонує послуги з ремонту та сервісного обслуговування сноубордів. Проводимо якісну підготовку сноуборда до сезону катання, а також тривалого міжсезонного зберігання. В майстерні виконується заточка кантів, нанесення парафіну та ремонт скользяка сноубордів від глибоких подряпин.

Після катання в горах чи навіть на локальних спотах, зазвичай потрібне сервісне обслуговування та догляд за вашим сноубордом. В нашій майстерні ми виконуємо всі види ремонту сноубордів. Від простої заточки кантів до ремонту ламінованих поверхонь.

Якщо вам знадобиться заточка кантів сноуборду, всі роботи виконуються тільки в ручну і лише на професійному обладнанні SWIX і TOKO.

Не забувайте, що після катання час від часу потрібне нанесення парафіну для підтримання гарного ковзання. Також при зміні погодних умов необхідно прибрати старий парафін та нанести новий. Використання професійного обладнання допоможне рівномірно нанести парафін на ковзаючу поверхню сноуборду та при цьому не пошкодити скользяк від перегрівання.

Також для забезпечення збереження вашого обладнання, пропонуємо скористатися послугою консервації сноуборду на міжсезоння.

Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Є.Сверстюка, 25

Перелік послуг і цін на ремонт та сервіс сноубордів:

ПослугаЦіна
Заточка кантів150 грн
Нанесення парафіну150 грн
Відновлення скользякавід 150 грн
Процедура комплексного обслуговування400 грн
Залиште свої контактні дані і менеджер зв'яжеться з вами

Якщо ви хочете попередньо забронювати велосипеди для прокату, заповніть контактні данні, дату та кількість велосипедів, що вам необхідна. Наші працівники опрацюють замовлення та зв'яжуться з вами для підтвердження бронювання.

X