fbpx

Ремонт лиж

Ремонт та сервісне обслуговування гірських та бігових лиж

Велократія пропонує послуги з ремонту та сервісного обслуговування гірських та бігових ліж. Проводимо якісну підготовку лиж до сезону катання, а також тривалого міжсезонного зберігання лижного обладнання. В майстерні виконується заточка кантів, нанесення парафіну та ремонт скользяка гірських лиж від глибоких подряпин.

Після катання в горах чи навіть на локальних спотах, зазвичай потрібне сервісне обслуговування та догляд за вашим гірськолижним спорядженням. В нашій майстерні ми виконуємо всі види ремонту лиж. Від простої заточки кантів до ремонту ламінованих поверхонь.

Якщо вам знадобиться заточка кантів, всі роботи виконуються тільки в ручну і лише на професійному обладнанні SWIX і TOKO.

Не забувайте, що після катання час від часу потрібне нанесення парафіну для підтримання гарного ковзання. Також при зміні погодних умов необхідно прибрати старий парафін та нанести новий. Використання професійного обладнання допоможне рівномірно нанести парафін та не пошкодити скользяк від перегрівання.

Також для забезпечення збереження вашого обладнання, рекомендуємо скористатися послугою консервації на міжсезоння.

Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Є.Сверстюка, 25

Перелік послуг та цін на ремонт та сервіс гірських та бігових лиж:

ПослугаЦіна
Заточка кантів150 грн
Нанесення парафіну150 грн
Відновлення скользякавід 150 грн
Процедура комплексного обслуговування400 грн

Залиште свої контактні дані і менеджер зв'яжеться з вами

Якщо ви хочете попередньо забронювати велосипеди для прокату, заповніть контактні данні, дату та кількість велосипедів, що вам необхідна. Наші працівники опрацюють замовлення та зв'яжуться з вами для підтвердження бронювання.

X