Прокат велосипедов, Веломагазин, Ремонт велосипедов - Велократия

Неспішна прогулянка по виставці (ВДНГ)

Мапа для самостійних велопрогулянок по ВДНГ та Голосіївському лісу

Виставка Досягнень Народного Господарства — саме так спочатку розшифровувалась назва Виставкового центру України.
Це величезний комплекс, призначений для проведення виставок, переважно у аграрному напрямку.  Напевно у Києві немає нічого схожого по своєму розмаху і пафосу. У радянські часи тут були зведені монументальні споруди у стилі радянський ампір, створені ставки, алеї, фонтани, доріжки  — ціле міні-місто. Тут є де розгулятися і розкататися! Тож, починаємо!

Старт

Пропонуємо розпочати із входу на ВДНГ, який розташований зі сторони вул. Заболотного, тут мало людей і машин, багато дерев і зручна доріжка.
мапа велопрогулянки по ВДНХ

Алея на ВДНГ зі сторони вул. Заболотного

Пункт 1

Тут розташований Київ-Кемпінг, місце, де можна поставити намет або залишити свій трейлер. В будь-який час доби вам з радістю нададуть усі необхідні зручності для розміщення за цілком прийнятну плату.

Київ Кемпінг ВДНГ

Кемпінг на ВДНГ

Пункт 2

Це спеціальна пожежна частина, призначена для ВДНГ.
Пожежна частина на ВДНГ

Пункт 3

Тут знаходиться затишна штучна водойма з прозорою водою та прирученими качками, які раді смачній їжі. Можна відпочити на березі і продовжити шлях.
Озеро на ВДНГ
Ставок на ВДНГ
Озеро з качками на ВДНГ

Пункт 4

Проїжджаємо мимо кінного поля. Якщо ви любите кінні прогулянки, то можете пересісти з залізного коня на звичайного, але майте на увазі, що далі поля ви не заїдете. Поруч розташовані снаряди для конкуру — кінного виду спорту, з подолання перешкод.

Пункт 5

Тут починається центральна частина ВДНГ з його статуями і будівлями в стилі ампір. Ці монументи — дійсно витвори мистецтва, нехай вони ідеологічні, вигадані і пропагують, але вони оригінальні і привабливі. Подібне більше ніде і ніколи не повториться! Ловіть момент, насолоджуйтесь радянським мистецтвом!


Пункт 6

Це головний вхід ВДНГ, в цьому комплексі як би проявлена уся міць Радянського Союзу. Справжній, витриманий і виміряний пафос. Людина відчуває себе незначною, і водночас частиною цього колосу, в якому проявляється тоталітарна потужність унікальної держави.
ВДНГ: центральний вхід, павільон номер один

Пункт 7

Найяскравішою ілюстрацією розвалу і розпаду СРСР на ВДНГ є покинуте кафе. Колись популярний заклад перетворився в занедбану і напівзруйновану будівлю. Раніше тут грала музика і офіціанти в накрохмалений головних уборах подавали крем-брюле, розливали лимонад і таку дивовижну тоді – Кока-колу, а потім чомусь все закінчилося і ресторан зник.

Точної історії ніхто не знає. Але чомусь його залишили і покинули, він перетворився у звалище. Ще недавно у будівлі був дах. Але ось вона провалилася і тепер відновлення, якщо воно колись буде, займе багато часу і коштів.

На ВДНГ багато пустуючих об’єктів, але навіть ті павільйони, які використовуються для різних заходів мають якийсь жалюгідний вигляд. Наче їх зрадили і використовують зовсім не за призначенням.

Кожен виток архітектури просякнутий духом колишнього СРСР, тут повинна звучати музика, розвиватися червоні прапори і захоплені пролетарські обличчя повинні посміхатися один одному, славлячи радість великої праці! Якнайкраще до цієї атмосфері підходить вірш Миколи Сядристого:

О рая призрачного виды
Идей миражных красота,
Где ждет наивных пустота
И жертв безмолвных пирамиды.

Пункт 8

Відпочити на приємній галявинці з альтанками та мангалами – ось новий формат відпочинку сучасних пролетарів!
пікнік зона на ВДНГ

Пункт 9

Для тих, хто любить постріляти по мішенях, що рухаються, існує на ВДНГ народна забава – пейнтбол! Не відмовляйте собі в задоволенні, розрядіть усю обойму у ваших друзів і приятелів!
пейнтбол на ВДНГ пейнтбол на ВДНГ пейнтбол на ВДНГ

Пункт 10

Водонапірна башта — цікавий об’єкт для споглядання і фотосесії.

Пункт 11

Колиба – це також шашлично-альтанковий формат відпочинку, але тільки не на галявині, а практично в лісі. Дійсно, вже через 30 хвилин, відчуття перебування у міста стираються і ви не відчуваєте шум і напругу столиці.

Пункт 12

По асфальтованій доріжці в’їжджаємо в ліс. Ось тепер ви по-справжньому відпочиваєте. Дерева, зелень, птахи і свіже повітря. Насолоджуйтесь))

По лісовій стежці повертаємось до старту.

Найближчі пункти прокату мережі ВЕЛОКРАТІЯ: