Найбільший вибір ретро велосипедів у Києві

Хочете унікальну велопрогулянку? Спробуйте класичні ретро-велосипеди, або так звані круїзери.

Круїзер — велосипед, що призначений переважно для міських прогулянок. Його легко впізнати за унікальним дизайном. Як правило, такі велосипеди не відрізняются великою кількістю передач, що притаманні спортивним байкам. Проте забезпечують комфортну їзду як по рівним дорогам міста, так і по ландшафтним парках з невеликими перепадами висот.

Сьогодні круїзер вибирають, здебільшого, любителі спокійної міської та приміської їзди, стиляги, рокери-велосипедисти, а також любителі автентичного класичного стилю. Такі велосипеди стануть окрасою тематичної вечірки або фотосессії, особливо якщо ви плануєте зняти унікальну лав-сторі, або навіть урізноманітнити проведення весілля.

Перший круїзер випустив у 1933 році вело-виробник Schwinn. Це був велосипед з посиленою рамою на товстих шинах-балонах. Цей бренд випускав моделі, спочатку схожі на мотоцикли-круїзери, від яких власне даний тип велосипедів теж отримав таку назву. Саме велосипеди від виробника Schwinn ви можете взяти на прокат у мережі Велократія.

Не забувайте, що для того, щоб взяти велосипед на прокат, потрібен закордонний паспорт, або водійські права. У деяких випадках також може знадобитися депозит. Якщо ви хочете залишити у заставу інший документ, розмір додаткової грошової застави складе 1500 грн. Без документів заставою слугує повна вартість велосипеда.

Ретро-велосипеди круїзери завжи є в наявності в нашій мережі, але якщо ви хочете забронювати заздалегідь, перед відвідинами зв’яжіться з менеджером найближчого до вас пункту прокату.