Прокат велосипеда Giant ATX 2


ВЕЛОКРАТІЯ періодично проводить розпродаж велосипедів з прокатного парку. Актуальні пропозиції велосипедів з пробігом, а також каталог нових велосипедів ви зможете переглянути в нашому інтернет-магазині velokratia.in.ua. Проте, якщо вас цікавить саме ця модель, запитайте поточну ціну, натиснувши кнопку вище.


Велосипед може бути у наявності в наступних пунктах прокату:

Лінійка ATX знаходиться у розділі «відпочинок та оздоровлення» і створена для нескладних велопрогулянок з друзями в парку, а також для щоденних поїздок по місту. Рама з фірмового висококласного полегшеного алюмінієвого сплаву ALUXX-Grade. Трансмісія розрахована на 21 швидкість і дозволяє вибрати комфортну швидкість навіть на пересіченій місцевості.

Giant ATX 2 – хардтейл з колесами 27,5″. Такі колеса чудово тримають швидкість, дають хорошу комбінацію маневреності і контролю над рухом. Велосипед обладнаний механічними дисковими гальмами Tektro. Амортизацію забезпечує 100-міліметрова вилка Suntour, з ходом 100 мм.

Це гірський тип велосипеду. Що це значить?

Цей тип велосипедів призначений для позашляхової їзди, що обумовлює його неперевершену міцність. Шини таких велосипедів значно ширші від звичайних і мають глибокий протекторний малюнок, хоча і не йдуть у порівняння з такими підкорювачами бездоріжжя, як фетбайки. Гірські велосипеди переважно мають амортизацію – вилку та/або підвіску заднього колеса. Міцність та надійність компонентів роблять ці велосипеди найбільш універсальними – їх використовують як для прогулянок по парку, так і для перегонів у складних умовах та на спеціально підготовлених трасах з кореневими та кам’яними секціями.