Взяти в прокат велосипед ви можете в одному з наших пунктів прокату. Ознайомитися з переліком послуг та цінами на прокат велосипедів у Києві та Київській області можна у розділі ціни.

Умови прокату

Для того, щоб отримати велосипед в прокат, необхідно залишити депозит у розмірі мінімум 500 грн, а також документ, що засвідчує особу. Таким документов може бути закордонний паспорт або водійські права.

В якості альтернативи ви також можете залишити в заставу інший документ, але у цьому випадку грошова застава складає 1500 грн. При відсутності документів в заставу береться повна вартість велосипеда або ж, за погодженням з менеджером пункту прокату, будь-яка цінна річ (телефон, планшет, ноутбук).

Електросамокати та електроскутери

Електросамокат та електроскутер зручний транспорт, що дозволяє швидко та не напружуючись відвідати цікаві місця та оглянути пам’ятки архітектури.

Гірські велосипеди

Найбільш популярна карегорія послуги прокат велосипедів. Перш за все, MTB – це ніверсальні велосипеди, що підійдуть як для прогулянок у складних дорожних умовах, так і для марафонів чи багатоденних подорожей. В наявності є широкий вибір велосипедів з “класичними” колесами 26 дюймів – MTB 26″, а також прокат найнерів – MTB 29er.

Фетбайкі

Велосипеди з широкими покришками – безкомпромісні підкорювачі бездоріжжя: від піску до снігу. Переглянути наявність всіх фетбайків можна тут.

Міські велосипеди

Міські велосипеди дуже зручні для повсякденних поїздок та неспішних прогулянок парком. У наявності є різноманітні моделі міських велосипедів, а також круізерів.

Дитячі велосипеди

Будь-яка дитина мріє про велосипед. Але якщо його з тих чи інших причин ніде зберігати, або ж ви перед покупкою вагаєтеся, яка модель підійде для вашої дитини якнайкраще, ми пропонуємо широкий вибір дитячих велосипедів, що можна взяти напрокат від однієї години до декілької днів.

Шосейні велосипеди

Найкращі та найшвидші підкорювачі доріг. Чудовий варіант для далеких поїздок. Детальніше про шосейні велосипеди в нашій мережі прокатів за посиланням.

Ексклюзивні велосипеди

Найцікавіша категорія велосипедів. Тут ви знайдете: електро-фетбайк, унікальний та єдиний в своєму роді дерев’яний крузер, найкомпактніші складні велосипеди від виробника зі світовим ім’ям Strida, а також спарені тандеми для одночасної велопрогулянки для 4 осіб. Більше інформації про пропозицію тут.