прокат лиж та сноубордів

ВЕЛОКРАТІЯ відкриває перший пункт прокату лиж та сноубордів

Друзі, у нас хороша новина. Відтепер в нашій мережі доступні не лише всі види велосипедів. Асортимент розширився і на зимовий період, а саме – прокат лиж та сноубордів. Більш детальну інформацію по кожній з послуг ви зможете знайти у відповідному розділі сайту:

Крім цього в нашому пункті прокату доступний вибір захисного спорядження, в тому числі шоломів. Також для вашої зручності, все обладнаня ви можете забрати з собою у відпустку на власному авто. Не вміщається все обладнання – у нас нові комплекти багажників та аеробоксів.

Прокат лиж та сноубордів знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Є.Сверстюка, 25.

прокат лиж та сноубордів

Наші працівникі допоможуть підібрати правильний сноубордичний чи лижний комплект, відоповідно то вашого рівня катання та того, як і де ви будете кататися. Також ви можете забронювати екіпірування заздалегідь, щоб бути впевненим, що матимете все необхідне для відпустки. Але в цьому випадку радимо вам заздалегідь звернутися у прокат лиж та сноубордів, щоб підібрати саме ваш комплект.

В наявності багато розмірів лиж та лижного взуття, що дозволяє підібрати його майже для будь кого: чоловіка, жінки чи дитини. Поки що не можемо похвалитися великим вибором сноубордів на прокат, але асортимент постійно розширюється.

Будемо раді бачити вас у нашому прокаті.

 

Знижки на велосипеди від 30%

Така пропозиція може бути лише в чорну п’ятницю! Знижки на велосипеди від 30 до 100%. Так, і таке можливо, правда лише за умови покупки більше одного велосипеда. Тож, оберіть велосипед у нашому інтернет-магазині fatbike.com.ua, зробіть замовлення і наш менеджер з’яжеться з вами і повідомить про додаткову знижку у 30% від вказаної на сайті ціни.

Далі більше — ви можете навіть отримати знижку у 50%! Проте така щедра знижка буде діяти лише на другий велосипед і за умови того, що перший велосипед ми продаємо вам без знижки.

Якщо ж ви хочете оновити велопарк для цілої родини, то третій велосипед буде зі знижкою у 100%! Фактично при купівлі двох велосипедів, третій ми вам просто подаруємо.

Також повідомляємо, що знижку ми можемо зробити по велосипеду з найнижчою ціною. Тобто, якщо ви купите велосипеди по ціні 10000, 7000 та 6500 грн, то найдешевший велосипед дістанеться вам безкоштовно, а загальна вартість покупки трьох велосипедів складе 17000 грн.

Огляд нової колекції велосипедів Trek

Замовити велосипеди нового сезону Ви вже можете у нашому он-лайн магазині. Також плануємо закупити певні моделі для прокату. Отже, слідкуйте за новинами.