ПРОКАТ ЛИЖНИХ КОСТЮМІВ У КИЄВІ

Останнім часом кияни стали все частіше займатися активними видами відпочинку, проводячи вихідні зі своїми сім’ями та друзями. Багато жителів і гостей столиці люблять покататися на лижах і сноубордах по спеціально підготовлених трасах. Але для того, щоб насолоджуватися таким заняттям, недостатньо мати борд і пару лиж. Гірськолижний спорт є специфічним заняттям. Це яке вимагає забезпечення комфорту і безпеки, тому важливо використовувати спеціальну сноубордний одяг.

Якщо ви не маєте власного гірськолижного одягу, вам допоможе прокат лижних костюмів у Києві. Дану послугу надає наша компанія ВЕЛОКРАТІЯ. У нас будь-який бажаючий може орендувати взуття та одяг для сноуборда, а також самі лижі і борди по найбільш демократичними цінами. В каталозі є різні види екіпіровки, завдяки чому кожен житель або гість української столиці зможе підібрати у нас найбільш підходяще обмундирування і оснащення.

Ми намагаємося знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуючи прокат гірськолижного одягу різних параметрів:

  • розмір: у нас можна підібрати сноубордичний костюм для людини будь-якого віку і статури;
  • тип катання: ми пропонуємо прокат гірськолижних костюмів простого крою і спеціальної структури, тому у нас знайдеться відповідний екіп як для новачків, так і для професіоналів;
  • дизайн: в каталозі представлений ​​гірськолижний одяг різного фасону і зовнішнього вигляду – ви можете знайти костюми для хлопчиків і дівчаток, дорослих жінок і чоловіків – все залежить від особистих переваг і побажань.

Крім того, в нашій компанії всім доступна оренда лиж, сноубордів та інших гірськолижних пристосувань для катання по підготовлених і «непрохідним» трасах.

Умови оренди

У нашій компанії ВЕЛОКРАТІЯ оренда лижного костюму обійдеться відносно недорого, адже ми пропонуємо клієнтам вигідні умови співпраці. Щоб взяти напрокат взуття, одяг, лижі або борди, необхідно залишити заставу. Розмір застави складе 3000 гривень, 100 доларів або 100 євро (бажано здійснювати розрахунок у національній валюті). За бажанням клієнти можуть залишити в заставу закордонний паспорт або водійське посвідчення (тоді потрібно додатково залишити 500 гривень – на випадок, якщо екіпірування або спорядження буде зіпсовано).

Ціни на прокат спорядження

Важливим питанням є вартість оренди гірськолижних костюмів. Завдяки застосуванню лояльної цінової політики ми пропонуємо клієнтам найбільш приємні і доступні ціни. Ознайомитись з повним переліком цін на оренду гірськолижного одягу, ви зможете у відповідному розділі сайту з цінами.

Бронювання гірськолижних костюмів

До нас часто звертаються кияни, щоб заздалегідь забронювати оренду гірськолижного одягу. Для цього наші фахівці підбирають екіпіровку, з урахуванням побажань клієнтів і обов’язкової приміркою, щоб зрозуміти, чи підходить обмундирування чи ні. Після цього наші співробітники оформляють договір і в якості броні беруть передоплату – 50% від загальної суми оренди як спорядження, так і одягу. Завдяки такому підходу ви можете бути впевнені, що в обумовлений час для вас і ваших близьких будуть підготовлені потрібні гірськолижні костюми і спорядження.

Наша компанія надає послуги в декількох районах Києва: Лівий берег (Лівобережна), Голосієво (Голосіївський район), Оболонь, Петрівка, Позняки, Повітрофлотський, Пуща, Троєщина, Вокзальна, Протасів яр.