fbpx

Сезонне та відповідальне зберігання велосипедів

Чому залишити свій велосипед на сезонне зберігання у нас є гарною ідеєю?

Ми знаємо, як зберігати велосипеди – відпрацьовано роками зберіганні власного великого прокатного парку велосипедів.

Велосипед проходить процедуру консервації (діагностика загального стану, змащення ланцюга, підкачка коліс)

Велосипед зберігається в теплому, сухому приміщенні, упакований в індивідуальну коробку під сигналізацією.

Здавши велосипед на сезонне зберігання, ви отримуєте переваги постійного клієнта «Велократії» – гарантовані постійні знижки у 10% на всі види ремонту, аксесуари та запчастини до велосипедів.

Ви маєте можливість заздалегідь замовити будь-які технічні роботи з вашим велосипедом (ремонтні роботи, передсезонне / після сезонне ТО) і бути впевненими, що коли прийде час, ваш велосипед буде в повній бойовій готовності.

Ціна на сезонне зимове зберігання велосипедів:

 • 1 день
  20 грн
  Вартість зберігання одного велосипеда
 • 1 місяць
  150 грн
  Вартість зберігання одного велосипеда
 • 1 місяць
  120 грн
  Вартість зберігання одного дитячого велосипеда з колесами 12-20″

Замовити послугу сезонного зберігання, заповнивши форму. Наш спеціаліст зв’яжеться з вами:

Катання на велосипеді для більшості – сезонне задоволення. І коли температура на вулиці наближається до нуля, для того щоб виїжджати на велосипеді вже потрібна додаткова підготовка, відповідне холодній погоді екіпірування й дуже велике бажання. І якщо ви не відносите себе до тих, хто не мислить себе без велосипеда ні дивлячись ні на що, швидше за все ваш залізний улюбленець на холодний сезон буде зберігатися на балконі, в коридорі чи іншому місці, достатньо просторому для цього.

При всій любові до байку і велопокатушек потрібно визнати, зберігання велосипеда займається досить багато місця, особливо якщо велосипед у вас не один. Крім того, тривале зберігання вимагає певних умов у приміщенні, і підготовки самих велосипедів до цього процесу, інакше їх стан за час простою неминуче погіршиться. Тому, якщо ви не плануєте зимового вело катання, можливо варто задуматися про доцільність займати домашній простір, і розглянути варіант скористатися послугою зимового сезонного зберігання велосипедів, тим більше що вартість цілком доступна, і до того ж приносить додаткові вигідні переваги, окрім безпосередньо звільнення домашнього простору.

Залишити свій велосипед на сезонне відповідальне зберігання ви можете, привізши його самостійно, або скориставшись послугою забору/доставки велосипеда за адресою.

Вартість забору велосипеда:

 • Вартість доставки/забору велосипеда
  250 грн
  Будні (понеділок-п’ятниця)
 • Вартість доставки/забору велосипеда
  150 грн
  Субота
Важливо!

Велосипеди приймаються на зберігання тільки в чистому вигляді. Ви можете помити велосипед самостійно, або замовити цю послугу в нашій веломастерні.

Додаткові послуги до сезонного зберігання:

 • Технічне обслуговування велосипеда
  -10%
 • Купити запчастини до велосипеда
  -10%
 • Купити велоаксессуари
  -10%
 • Миття велосипеда
  від 75 грн

Дізнатися додаткові подробиці, або замовити послугу сезонного зберігання Ви можете за телефоном:

Залиште свої контактні дані і менеджер зв'яжеться з вами

Якщо ви хочете попередньо забронювати велосипеди для прокату, заповніть контактні данні, дату та кількість велосипедів, що вам необхідна. Наші працівники опрацюють замовлення та зв'яжуться з вами для підтвердження бронювання.

X