Прокат велосипеда LEON JUNIOR AM DD 2019


ВЕЛОКРАТІЯ періодично проводить розпродаж велосипедів з прокатного парку. Актуальні пропозиції велосипедів з пробігом, а також каталог нових велосипедів ви зможете переглянути в нашому інтернет-магазині FatBike.com.ua. Проте, якщо вас цікавить саме ця модель, запитайте поточну ціну, натиснувши кнопку вище.


Велосипед може бути у наявності в наступних пунктах прокату:

Велосипед LEON JUNIOR AM DD 2019 – підлітковий велосипед, що виготовлений на основі легкої алюмінієвої рами. Колеса у 24 дюйми – найпопулярніший розмір коліс на підліткових велосипедах. LEON JUNIOR AM DD має відмінну маневреність та добре набирає швидкість, що дозволить юним райдерам не їздити не лише рівними асфальтованими доріжками, але й підкорювати ґрунтові лісові стежки.

Дитячі велосипеди розробленні з урахуванням максимальної безпеки

Якщо візуально здається, що дитячі велосипеди це просто зменшена доросла копія, то все дещо складніше. Такі велосипеди розроблені з урахуванням дитячої фізіології і відповідно мають адаптовану геометрію. Це також значить, що дитячі велосипеди мають бути перш за все безпечними для дітей та надійними. То ж явною помилкою буде купувати дорослий велосипед хоч і з найменшим розміром рами для дитини на виріст. В мережі прокатів ВЕЛОКРАТІЯ ви зможете підібрати оптимальний велосипед на зріст вашої дитини чи навіть замовити індивідуальне заняття з інструктором, що пришвидшить процес навчання їзді на велосипеді.