прокат лиж та сноубордів

Друзі, у нас хороша новина. Відтепер в нашій мережі доступні не лише всі види велосипедів. Асортимент розширився і на зимовий період, а саме – прокат лиж та сноубордів. Більш детальну інформацію по кожній з послуг ви зможете знайти у відповідному розділі сайту:

Крім цього в нашому пункті прокату доступний вибір захисного спорядження, в тому числі шоломів. Також для вашої зручності, все обладнаня ви можете забрати з собою у відпустку на власному авто. Не вміщається все обладнання – у нас нові комплекти багажників та аеробоксів.

Прокат лиж та сноубордів знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Є.Сверстюка, 25.

прокат лиж та сноубордів

Наші працівникі допоможуть підібрати правильний сноубордичний чи лижний комплект, відоповідно то вашого рівня катання та того, як і де ви будете кататися. Також ви можете забронювати екіпірування заздалегідь, щоб бути впевненим, що матимете все необхідне для відпустки. Але в цьому випадку радимо вам заздалегідь звернутися у прокат лиж та сноубордів, щоб підібрати саме ваш комплект.

В наявності багато розмірів лиж та лижного взуття, що дозволяє підібрати його майже для будь кого: чоловіка, жінки чи дитини. Поки що не можемо похвалитися великим вибором сноубордів на прокат, але асортимент постійно розширюється.

Будемо раді бачити вас у нашому прокаті.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *