Прокат велосипеда Trek Marlin 5 2019


ВЕЛОКРАТІЯ періодично проводить розпродаж велосипедів з прокатного парку. Актуальні пропозиції велосипедів з пробігом, а також каталог нових велосипедів ви зможете переглянути в нашому інтернет-магазині velokratia.in.ua. Проте, якщо вас цікавить саме ця модель, запитайте поточну ціну, натиснувши кнопку вище.


Велосипед може бути у наявності в наступних пунктах прокату:

Компанія Trek завжди відрізнялася прискіпливістю в питаннях геометрії велосипеда. Всі моделі Trek з 29-ми колесами відрізняються особливою геометрією G2. Варто зауважити, що для досягнення максимальної зручності лінійка найнерів Marlin унікальна тим, що в маленьких розмірах рам – 13,5 та 15,5 дюймів інженери вирішили використовувати також зменшений розмір колеса – 27,5 дюймів замість 29. На практиці, концепція Trek Smart Wheel Size означає, що за будь якого зросту ви зможете підібрати для себе максимально зручну посадку.

Велосипед обладнано компонентами Shimano та зібрано на алюмінієвій рамі Alpha Silver Aluminum із внутріншнім проведенням рубашок та гідроліній, амортизаційна вилка SR Suntour XCE, двостінні ободи Bontrager, гідравлічні дискові гальма Tektro.

В мережі прокатів Велократія велосипеди Trek Marlin 5 представлені у всіх розмірах.

Навіщо гірському велосипеду великі колеса 29 дюймів?

Найнери, або гірські велосипеди з розміром колес у 29 дюймів зовні значно відрізняються від класичних 26-дюймових. Зараз вони стали золотим стандартом для кросс-кантрійних змагань. Що зробило їх популярними? Перш за все, це кращий накат на плоскій поверхні, краще зчеплення і прохідність, більш ефективне проходження нерівностей траси (коріння, сходинки, камені і т.і.) за рахунок меншого кута атаки. Чи підійде найнер для велосипедистів з низьким зростом? Так, зараз виробники значно покращили геометрію рам найнерів, тож можна підібрати велосипед для будь-кого. Крім того легкість та м’якість ходу “збільшених” коліс точно заохотить вас до активних вело пригод.