Прокат велосипеда Pride SAVAGE 7.1 2020


ВЕЛОКРАТІЯ періодично проводить розпродаж велосипедів з прокатного парку. Актуальні пропозиції велосипедів з пробігом, а також каталог нових велосипедів ви зможете переглянути в нашому інтернет-магазині velokratia.in.ua. Проте, якщо вас цікавить саме ця модель, запитайте поточну ціну, натиснувши кнопку вище.


Велосипед може бути у наявності в наступних пунктах прокату:

Новинка 2020 року. Pride Savage 7.1 справжній позашляховик, що відкриває нові горизонти велопоїздок. Оснащений модними “плюсовими” покришками стандарту 27,5+, це означає можливість безперешкодно долати трейли як з рихлим грунтом, так і з піском і багнюкою. Відмінне щеплення!

“Плюсові” покришки значно вужчі від покришок фетбайків – 3 дюйми у порівнянні із, скажімо, 4,3 – 5″. Проте, покришки велосипедів 27,5+ ширші від звичайних MTB байків. Отже, такий стандарт поєднує в собі краще із двох світів – маневренність та прохідність.

Це гірський тип велосипеду. Що це значить?

Цей тип велосипедів призначений для позашляхової їзди, що обумовлює його неперевершену міцність. Шини таких велосипедів значно ширші від звичайних і мають глибокий протекторний малюнок, хоча і не йдуть у порівняння з такими підкорювачами бездоріжжя, як фетбайки. Гірські велосипеди переважно мають амортизацію – вилку та/або підвіску заднього колеса. Міцність та надійність компонентів роблять ці велосипеди найбільш універсальними – їх використовують як для прогулянок по парку, так і для перегонів у складних умовах та на спеціально підготовлених трасах з кореневими та кам’яними секціями.