Прокат лижного та сноубордичного обладнання від провідних світових виробників

 

Прокат повного сноубордичного комплекту

В прокат повного сноубордичного комплекту входить власне прокат сноуборду, прокат кріплень для сноуборду, а також прокат спеціального сноубордичного взуття. Наш персонал з радістю підбере сноуборд відповідно до вашого зросту, а також зробить відповідні налаштування кріплень залежно від ваших побажань, вашого стилю катання та ваших навичок.

Зверніть увагу, що налаштування сноубордничних кріплень передбачає встановлення правильної ширини, кутів, а також мікроналаштування під конкретне взуття, яке буде використовуватися у цьому комплекті.

Прокат гірськолижного комплекту

Повний пакет прокату гірськолижного комплекту включає прокат лиж та прокат лижних кріплень, прокат лижних палок, а також прокат гірськолижних ботинок.

При підборі враховується зріст райдера, його досвід та стиль катання. Менеджери пункту прокату також виконають всі роботи з налаштування та підгону кріплень, а також проведуть інструктаж з використання гірськолижного обладнання.

Скільки коштує прокат лиж та сноубордів?

Ми здаємо в прокат повний комплект, необхідний для катання на лижах чи сноуборді. Ціни – прогресивні; це значить, що чим на довше ви берете обладнання, тим дешевше вам обходиться у перерахунку на один день оренди.

Якщо вам необхідний не повний комплект, наприклад, тільки взуття, чи тільки борд з кріпленням, зателефонуйте нашим менеджерам.

1-ий день2-ий день3-ій деньз 4-го дня
Категорія А+210 грн160 грн160 грн130 грн
Категорія А170 грн130 грн130 грн100 грн
Дитячі комплекти120 грн100 грн100 грн80 грн

До категорії А+ належить обладнання професійного рівня та таке, що випущене не раніше 2017 року

В категорії А ви можете знайти лижі та сноуборди у хорошому стані з усіма сучасними технологіями, але це будуть моделі старші за 2 роки

До дитячої категорії належать лижі та сноуборди довжиною до 130 см

В наявності розміри взуття – від 25EU (від 15 см по устілці)

Для власників дисконтних карт у нас завжди є спеціальні пропозиції

За детальною інформацією звертайтеся до свого менеджера