Прокат багажників на дах авто

Багато людей вважають за краще виїжджати на відпочинок на своєму автомобілі. Це зручний і практичний спосіб пересування. Однак, часом не вистачає місця для того, щоб розмістити все необхідне для далекої поїздки. Тому існує така послуга, як прокат багажників. Для однократної поїздки на відпочинок,  не обов’язково купувати дорогий багажник на свій автомобіль. Є менш витратні варіанти. Ви можете звернутися в прокат багажників на дах автомобіля. Такий багажник підбирається під певний автомобіль, потім міцно встановлюється на ньому. Таким чином, ви зможете помістити весь необхідний багаж для відпочинку.

Оренда багажників на дах цілком доступна за ціною. У нашому прокаті установка і демонтаж багажника на дах вашого автомобіля входить у вартість оренди.

Багажні системи відрізняються за типом в залежності від способу монтажу. Так, наприклад, багажна система Thule 754 призначена для автомобілів з гладким дахом, тобто для таких авто, де немає рейлінгів чи штатних місць для встановлення багажнику. До такого типу належить переважна більшість сучасних легкових машин, такі як: Chevrolet Aveo, Seat Leon, Mitsubishi Lancer, Hyundai Accent, Hyundai Sonata, Mitsubishi Lancer, Honda Civic і багато інших.

У той час як така багажна система, як Thule 753 призначена для автомобілів зі штатними місцями під багажну систему. Це такі машини як: Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-5, Mazda CX-7.

Багажна система Thule 757 призначена для автомобілів з рейлінгами. Це найбільш проста і універсальна багажна система, вона підходить таким машинам як Mitsubishi Pajero, Chevrolet Captiva, Subaru Forester, Hyundai Tucson, Ssang Yong Korando.

В магазині ми підберемо вам кріплення та необхідні адаптери відповідно до можливостей встановлення багажника на вашу модель автомобіля.